Dropshipping :

 

Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen dropshipping , stok tutmak yerine, gelen siparişleri Markapet.com.tr ‘ye yönlendirerek, ürünlerin depomuzdan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir.


Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilir.


Kullanım şekli olarak, stok tutmayan yeni e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde sergiler ve son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar.


Böylece depo’da stok tutulmayan ürünlerde satışa sunulmuş olur ve gönderimi Markapet.com.tr 'nin deposu üzerinden sağlanır.


Markapet kurulduğu ilk günlerde bayilerimizden gelen yoğun talep üzerine bayilerine destek olabilmek için dropshipping hizmetine başlamıştır.

 

Yılların tecrübesi ve sisteme yapılan yatırımlar sayesinde sizlere kaliteli hizmet ve % 100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız.

Dropshipping İş Modeli ve Dikkat Edilecekler :Dropshipping hizmetinden en basit yöntemle faydalanmanızı sağlıyoruz.

Bayilerimize dropshipping hizmetini profesyonel olarak sunmaktayız.


Profesyonel bir ekip :


Ürünlerin kargoda kırılmaması için koli/balonlu torba/havalı ambalaj yastığı/balonlu naylon/streç film gibi ambalaj malzemeleri kullanmaktayız.


Müşterilerinize ürünlerin sağlam, hasarsız ve şık bir ambalaj içerisinde ulaştırılması için paketlemeye gereken hassasiyet gösterilmektedir.


Hiçbir koli/koli bandı vb ambalaj malzemesinde firmamıza ait hiçbir ibare bulunmamaktadır.

 

Bayimiz Dropshipping hizmetini bir defaya mahsus KDV dahil 1000 tl ödeyerek bir vergi levhası için süresiz kullanabilmektedir.

 

İsterseniz Sitenize Özel Koli , Paket, Poşet, Etiket, Sticker, Hediye Çeki vb. Kullanılmasını İstiyorsanız Firmamızla İletişime Geçiniz.


Fatura ve Teslimat Adresi :

Bayilerimizin en çok dikkat edecekleri nokta Fatura Bilgisi ve Teslimat Adresi olacaktır.


Firmamız faturayı bayi ünvanına keserek düzenlemektedir.


Son Müşteri adına fatura kesilmez ve müşteriye bizim adımıza bir fatura gönderilmez.


Bayi müşterisine kesmiş olduğu faturayı sitemizden sipariş verirken sipariş esnasında KARGO ETİKETİ-FATURA ETİKETİ alanlarına yükleyerek bize iletmekle yükümlüdür.


Markapet sizin gönderdiğiniz evrakları paketinize ek yaparak sevk etmektedir.


Yanlış yüklenen evraklardan firmamız sorumlu değildir.


Kargo firmasında sorun yaşanmaması ve kargonun düzgün bir şekilde hızlıca müşterinize ulaşması için lütfen tüm bilgileri doğru girdiğinizden emin olunuz.

Kargolama :


Kargolar Firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile veya Pazar yeri şablonları ile gönderilmektedir. Kargo seçiminizi siparişi oluştururken kendiniz belirlemektesiniz.


Tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup, siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.


Saat 15.00 ‘dan Sonra Verilen Siparişler Bir Sonraki Güne Sarkabilmektedir.


Kargo takip numarasını "Sipariş Takibi'nden yapabilirsiniz.


Bayi tarafından teslimat adresinin yanlış verilmesi, müşterinin adreste bulunmaması gibi durumlarda kargoda oluşan tüm masraflar Bayi tarafından karşılanacaktır.


Müşterinin sebep belirtmeden ürünü geri iade etmesi durumunda kargo ve ürün bedeli Bayi tarafından karşılanır.Kargolama Ücretleri :


Sitemizdeki tüm ürünler desi bilgisi girilmiş şekilde listelenmektedir. Desilerine göre kargo ücretleri sipariş esnasında tarafınızca görülmektedir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderim ücretleri firmamız tarafından bayiliğiniz onaylandıktan sonra sizlerle paylaşılmaktadır.

Müşteri Hizmetleri / Destek

7/24 Destek sistemini kullanarak siparişe ait sorular sorabilir ve operasyon süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.